عطر و ادکلن

چرا باید عطر و ادکلن اورجینال بخریم؟

یکی از دغدغه‌های دوستداران عطر و ادکلن همواره این بوده، عطری را خریداری کنند که اصل باشد به همین منظور این نکات را قبل از خرید عطر و ادکلن رعایت نمایید تا ادکلنی اصل خرید کنید.

از فروشگاه‌های مطمئن و معتبر خرید کنیم

اگر قصد خرید عطر و ادکلن دارید حتماً از فروشگاه‌های فیزیکی که مطمئن و معتبر هستند محصول مورد نظر خود را تهیه کنید ولی این فروشگاه‌ها به دلیل هزینه‌های جانبی مانند هزینه پرسنل و اجاره ماهیانه مجبورند حاشیه سود بالایی را برای فروش عطر و ادکلن‌ها لحاظ نمایند به ازاین‌ رو امکان دارد عطری که قیمت واقعی آن به‌طور مثال ۳۰۰ هزار تومان است به قیمت ۵۰۰ هزار تومان به فروش برسانند به همین دلیل در سالیان اخیر فروشگاه‌های اینترنتی توانسته‌اند این نیاز هم‌وطنان را رفع کنند.

اگر تصمیم به خرید اینترنتی از فروشگاه‌های اینترنتی دارید سعی نمایید از فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی که فقط عطر و ادکلن به فروش می‌رسانند خرید نمایید که حتماً دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوزهای لازم را دارا باشند که فروشگاه عطر البسا این مجوزها را کسب کرده و یا اگر فروشگاه‌های اینترنتی رایج خریداری می‌کنید که به‌صورت مارکت پلیس فعالیت می‌کنند مانند دیجی کالا حتماً از فروشنده‌هایی خریداری نمایید که از امتیاز و سابقه خوبی در آن فروشگاه برخوردار باشند.

چند نکته کاربردی برای تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

با توجه و رعایت به چند روش ساده می‌توانید ادکلن اصل را از تقلبی تشخیص دهید. به نوشته، فونت، لوگوی روی جعبه عطر دقت کنید که دقیقاً و عیناً شبیه به جعبه اصلی باشد و سلفون کشیده شده، روی جعبه جنسی با کیفیت و مرغوب داشته باشد سلفون بی‌کیفیت و بسته‌بندی و وارفته نشانه تقلبی بودن است.

به شیشه عطر بسیار توجه کنید که بطری آن از کیفیت خوب و شیشه شفاف و بدون ناخالصی و یا پلیسه نداشته باشد، داشتن موج روی شیشه و یا مات و کدر بودن آن نشانه فیک بودن آن محصول است.

کلیه عطر و ادکلن‌های اصل دارای شماره و اعداد و حروفی در زیر جعبه هستند که به‌صورت برجسته و حک‌شده هستند و به آن بچ کد نیز می‌گویند، حتماً دقت کنید که این مشخصات زیر جعبه با مشخصات زیر شیشه یکسان باشند و ترجیحاً این شماره را در سایت سازنده عطر و ادکلن بررسی نمایید که مشخصات آن در سایت سازنده نیز مورد تایید باشد.

اکثر ادکلن‌های اصل را وقتی‌ که از قسمت درب شیشه نگه می‌دارید توان تحمل وزن شیشه را دارند ولی اکثر ادکلن‌های تقلبی این ویژگی را ندارند.

رایحه ادکلن‌های اصلی

ادکلن‌های اصلی سه لایه رایحه دارند که به آن نت نیز می‌گویند یعنی پس از اسپری نمودن آن روی سطح پوست و یا لباس خود شدت بوی زیادی دارند که پس از گذشت مدتی این رایحه ملایم‌تر و خوشایندتر خواهد شد که این نشانه کیفیت و ارزش خرید عطرهای اصل است و باعث انتقال آرامش و حس خوب به شما و اطرافیانتان می‌شود ولی عطرهای تقلبی یک بوی یکنواخت دارند که اکثراً بوی الکل از آن متصاعد می‌شود و یا غلظت چربی بالایی دارند که پس از اسپری نمودن روی لباس و پوست شما رد می‌گذارند که برای سلامتی مصرف‌کننده بسیار مضر است.

ماندگاری عطر اورجینال

هیچ وقت ماندگاری عطر دلیل اصل بودن آن نیست به‌طور مثال عطر کرید اونتوس جزء یکی از گران‌ترین عطرهای مردانه است ولی ماندگاری و شدت بوی اولیه آن حدود ۶ تا ۱۰ ساعت است ولی از پخش بو و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *